Gabriel Gonzalez poskytl rozhovor internetovému magazínu Starty.cz

Gabriel Gonzalez, student doktorského studijního programu Experimentální biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, poskytl rozhovor internetovému magazínu Starty.cz

Gabriel GonzalezJak se říká, nemoci nechodí po horách, ale po lidech. Bohužel. A jednou z těch závažnějších je například doposud nevyléčitelná Parkinsonova choroba. Naštěstí jsou ale mezi námi tací, kteří vynakládají velké úsilí k tomu ji porazit. Jedním z nich je například i Gabriel Gonzalez, student doktorského studijního programu Experimentální biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Společně jsme si povídali o tom, jakému výzkumu se věnuje a kam ideálně by se mohla léčba nemoci posunout.

Celý článek: Za pár let budeme mít možná lék na Parkinsonovu chorobu

30 května 2018 – Text: Starty.cz